Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Visitor messages | Profili | Statistikat | Friends | Contact

Gjithcka mbi Briliana Shaova

Female
 
Numri i postimeve :
2
 
Location :
vetja
 
Job/hobbies :
Letersia & Shkrimet
 
Humor :
Vitet e mia te jetes....,me rendojne mbi supe vec mua ..., s'ia vlen te shenohet ditelindja ....
 
Registration date :
05/03/2012
 
Briliana Shaova
avatar
Rank: Junior Member
Junior Member
Briliana Shaova friends
Briliana Shaova has no friends yet