Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 ERALDA HITAJ, ėndrra njė regjisore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: ERALDA HITAJ, ėndrra njė regjisore   15/1/2008, 14:24

Brunia me sy bojėqielli qė do tė pėrfaqėsonte pėr herė tė parė Shqipėrinė nė “Miss Univers”, Eralda Hitaj, qė nė fillimet e saj nė botėn e modės do tė rrėfente se ėndrra e saj ėshtė tė bėhet njė regjisore. Ndėrsa ka kohė qė shfaqet nė njė emision nė njė televizion shqiptar, modelja bukuroshe e krahasuar me Angelina Jolie duket se po e kthen nė realitet ėndrrėn e saj.

Ėshtė e dashuruar pas kinemasė dhe teatrit, ndaj ambiciet e saj lidhen vetėm me njė karrierė si regjisore, ku preferon tė bėhet e suksesshme si regjisore filmi. Ėshtė regjistruar shtatorin qė shkoi nė Akademinė e Arteve, dhe ashtu siē thotė dhe vetė, “jam e gatshme tė vė nė funksion tė gjitha energjitė e mia dhe do tė studioj e do tė punoj shumė pėr ta arritur atė qė dua”. E qė ėshtė sigurisht regjisura.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
ERALDA HITAJ, ėndrra njė regjisore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: