Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ne grup apo pėr qejf?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Ne grup apo pėr qejf?   15/1/2008, 14:23

Nuk dihet nėse janė ribashkuar pėr tė vazhduar rrugėn drejt suksesit apo kjo ėshtė thjesht njė dėshirė e momentit, pėr tė sjellė njė kėngė sėbashku. Prej pak ditėsh nė kanalin televiziv Supersonic TV transmetohet njė kėngė e cila risjell bashkė grupin “The dreams”.

Nė vend tė Ermalit tashmė ėshtė Flori njė prej themeluesve tė kėtij grupi qė nė vitet ’90. Flori, Soni dhe Eriosti kanė konkluduar kėshtu njė material muzikor duke provuar sėrish suksesin nė grup. Kėnga mban titullin “Dedikuar nėnės” dhe teksti ėshtė shkruar nga Getoari, njė mik tashmė mjaft i mirė pėr Flori Mumajesin.

Nuk dihet nėse ky bashkėpunim do tė vazhdojė mė tej apo thjesht ėshtė njė rikthim pėr tė pėrshėndetur tė gjithė fansat e krijuar prej kohėsh tė tre djemve simpatikė. Ermal Mamaqi i cili iu bashkangjit grupit pas largimit tė Florit nuk ėshtė pjesėmarrės nė kėtė bashkėpunim tė ri tė “The Dreams”.

Sikurse dikur Flori, ai u largua pėr tė realizuar projektet e tij private siē janė rolet mjaft tė spikatura tė tij nė “Portokalli” me anė tė grupit “Thė SHBLSH” apo materialet e tij vetjake muzikore. Nė faqen nė internet jepen komente tė shumta nė lidhje me kėtė rikthim ku lavdėrohet puna e tre djemve dhe nostalgjia qė kanė sjellė tek fansat e tyre, kryesosht vajzat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Ne grup apo pėr qejf?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: