Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Arkitektja e ardhshme ZAJMINA VASJARI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Arkitektja e ardhshme ZAJMINA VASJARI   15/1/2008, 14:21

Nė vitin 2002, kohė kur bukuroshja Zajmina Vasjari do tė vendoste kurorėn e “Miss Shqipėria 2002”, kishte dy ėndrra pėr tė ardhmen: Tė vazhdonte studimet pėr arkitekturė dhe tė hynte nė botėn e muzikės.

E tashmė pėr tė, kėto ėndrra janė njė realitet. Ka arritur tė promovohet si kėngėtare e njėkohėsisht tė realizojė ėndrrėn e saj pėr tė vazhduar studimet e larta nė degėn e saj tė preferuar.

Ajo sot ėshtė studente nė vitin e dytė, dega Arkitekturė, nė njė prej universiteteve private tė kryeqytetit. Fakti qė ajo ėshtė njė vajzė e ekranit, duket se e ka ndihmuar jo pak edhe nė universitet.

Siē ėshtė shprehur edhe ajo vetė, “dega qė unė kam zgjedhur kėrkon shumė impenjim, dhe duke qenė se unė merrem edhe me spektaklin, ka pasur raste kur mund ta kem lėnė shkollėn pak pas dore.

Pėr kėtė arsye, pėr disa mungesa ose orė tė humbura, pedagogėt mė kanė toleruar”. Kėnga me tė cilėn ka pasur sukses mund tė jetė e pėrkohshme, pasi ajo tregon se “arkitekturėn e mendoj si profesionin tim nė tė ardhmen, kurse aktivitetet e tjera do tė jenė nė plan tė dytė”

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Arkitektja e ardhshme ZAJMINA VASJARI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: