Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pete Doherty i gatshėm tė niset drejt SHBA-sė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Pete Doherty i gatshėm tė niset drejt SHBA-sė   15/1/2008, 14:20

Tė qėndrojė larg Kate Moss duket se i ka dhėnė njė shtysė mė shumė. Pete Doherty thuajse ka dalė sėrish nga bota e errėt e drogės dhe ėshtė gati pėr t’u nisur nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės nė kėrkim tė fatit.
Lideri i bendit “Babyshambles” ka bindur menaxherin e grupit tė investojnė me muzikėn e tyre edhe pėrtej oqeanit. “Meqė e kanė bėrė Beatles mund ta bėj edhe unė”, ka thėnė Doherty sipas tabloidit “Sun”.

Suksesi i albumit tė fundit tė grupit, “Shotter’s Nation”, ka shtruar njė rrugė shpresash pėr Pete, i cili hapat e parė drejt USA-s po i hedh pėrmes medias.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Pete Doherty i gatshėm tė niset drejt SHBA-sė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: