Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fergie, njė seks bombė nė krevat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Fergie, njė seks bombė nė krevat   15/1/2008, 14:19

Kėngėtarja e grupit mjaft tė njohur, "Black Eyed Peas", Fergie, ėshtė duke u martuar me aktorin bukurosh, Josh Duhamel. Pop-ylli ėshtė shprehur se ndihet tėrėsisht e dashuruar me tė fejuarin e saj dhe madje ka zbuluar se ka njė fantazi tė shfrenuar pėr sa i pėrket lojėrave nėn ēarēaf.
Fergie ka thėnė se i pėlqen tė jetė ekspresive nė seks. Ajo ka vazhduar duke pohuar se ėshtė njė fanatike e seksit dhe adhuron tė eksperimentojė me veten nė krevat.

“Jam njė person ekstremisht seksuale nė intimitet nė shtėpinė time. Kjo ėshtė njė pjesė e personalitetit tim dhe mė pėlqen tė luaj”. Josh Duhamel qenka vėrtet njė burrė me fat.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Fergie, njė seks bombė nė krevat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: