Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Berry ndihmon viktimat e dhunės nė familje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Berry ndihmon viktimat e dhunės nė familje   15/1/2008, 14:17

Aktorja shtatzėnė Halle Berry do tė ndihmojė nė rritjen e fondeve pėr njė organizatė, e cila ndihmon njerėzit qė vuajnė nga dhuna nė familje, duke luajtur golf.

Aktorja e njohur nga filmi “Catwoman” do tė mbajė njė turne tė golfit nė “Gate Country Club” nė Los Angeles nė muajin prill tė kėtij viti, dhe tė gjitha tė ardhurat do t’i dedikohen organizatės “Jenesse Center”, njė program qė mbėshtet njerėzit, tė cilėt janė tė prekur nga ky krim. “Mė 28 prill do tė jetė njė ditė e mbushur me plot argėtim, dhe po ashtu ditė e rėndėsishme pėr tė mbledhur fonde pėr tė ndihmuar viktimat e dhunės familjare. Nėse punojmė sė bashku, atėherė mund ta ndalim kėtė dhunė. Do ta kalojmė shumė mirė”, ka thėnė ajo. Dhuna nė familje e ka prekur edhe vetė aktoren, e cila kishte njė fėmijėri tė vėshtirė pėr shkak tė babait abuziv, Jerome.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Berry ndihmon viktimat e dhunės nė familje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: