Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Heigl: Seksi nė martesė ėshtė dhjetė herė mė i mirė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Heigl: Seksi nė martesė ėshtė dhjetė herė mė i mirė   15/1/2008, 14:16

Katherine Heigl, doktoresha seksipile nga seriali "Grey’s Anatomy" e cila rishtazi ėshtė bėrė bashkėshorte ka deklaruar qė seksi nė martesė ėshtė sė paku dhjetė herė mė i mirė se mė parė.
Gjatė muajit dhjetor tė vitit tė kaluar Katherine ėshtė martuar me Josh Kelleyn, e qė kur nė gisht mban unazėn e martesės, dhoma e fjetjes ėshtė bėrė pjesa mė e adhuruar nė shtėpi. Ndoshta arsyeja pėr kėtė ėshtė qė para martesės Katherine e Josh kanė fjetur secili nė krevatin e vet.
“Edhe para martesės jeta jonė seksuale ka qenė e shkėlqyeshme, mirėpo tash duket qė po e kuptojnė mė mirė njėri-tjetrin. Tash po ndodhė njė fishekzjarr i vėrtetė i pasionit”, ka deklaruar aktorja.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Heigl: Seksi nė martesė ėshtė dhjetė herė mė i mirė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: