Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Edhe Aguilera bėhet nėnė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Edhe Aguilera bėhet nėnė   15/1/2008, 14:16

Christina Aguilera dhe bashkėshorti i saj, Jordan Bratman, janė bėrė prindėr tė njė djaloshi tė porsalindur, kanė njoftuar mediat amerikane. Aguilera thuhet tė ketė lindur njė djalė, tė premten, nė Los Angeles.
Nuk janė dhėnė mė shumė detaje, mirėpo sipas faqes sė internetit E-Online, 27-vjeēarja Aguilera, fituese e ēmimit Grammy, dhe bashkėshorti i saj, Jordan, ua kanė kumtuar kėtė lajm, tė afėrmeve tė tyre.
"Foshnja ėshtė nė gjendje tė mirė, sikur edhe nėna e saj”, thuhet nė kėtė raport.
Aguilera dhe Bratman janė martuar nė nėntor tė vitit 2005.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Edhe Aguilera bėhet nėnė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: