Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Drenusha Latifi,kosovarja sensuale provokon edhe nė Shqipėri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Drenusha Latifi,kosovarja sensuale provokon edhe nė Shqipėri   15/1/2008, 14:15

E ndėrsa nė Kosovė duket se ėshtė e njohur mjaftueshėm dhe tashmė ka fansat e saj, jo vetėm pėr bukurinė qė ka, por edhe pėr muzikėn, nė Shqipėri Drenusha Latifi po provon gradualisht afirmimin. Sigurisht e ndihmuar edhe nga imazhi si njė femėr seksi, bukuroshja kosovare tashmė synon edhe tregun shqiptar.
Ndonėse fillimet e saj nė botėn e spektaklit i ka nisur me modėn dhe konkurset e bukurisė, tashmė Drenusha Latifi nė vendlindjen e saj njihet edhe si kėngėtare. Shumė shpejt ajo do tė jetė nė ekranin e BBF, me videoklipin e ri tė realizuar pak kohė mė parė nga “Max production”. Bėhet fjalė pėr njė kėngė ritmike nė klipin e sė cilės bukuroshja kosovare shfaqet si njė femėr sensuale dhe provokuese,
realisht duke mos dalė jashtė natyrės sė saj.
Sigurisht e bindur se pamja e saj do ta ndihmojė pėr tė pasur sukses nė Shqipėri ashtu si edhe nė Kosovė, Drenusha Latifi me realizimin e kėtij klipi tenton tė ketė fansat e saj edhe nė Shqipėri.
Xhirimet e klipit janė realizuar nė Tiranė dhe pėr tė janė shfrytėzuar jo vetėm ambiente tė mbyllura, por edhe disa nga rrugėt nė kryeqytet.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Drenusha Latifi,kosovarja sensuale provokon edhe nė Shqipėri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: