Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Aleksandėr Gjoka, pėr herė tė parė me njė videoklip

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Aleksandėr Gjoka, pėr herė tė parė me njė videoklip   12/1/2008, 17:16

I distancuar tėrėsisht nga klipet dhe nė mėnyrė tė veēantė nga muzika komerciale Aleksandėr Gjoka duket se ka lėshuar pak pe.Sigurisht jo nė drejtim tė cilėsisė sė tė kėnduarit (gjė nė tė cilėn Sandri nuk do tė toleronte kurrė), por nė drejtim tė mėnyrės me tė cilėn ai shkon tek publiku. Sepse duket se Sandėr Gjoka ka vendosur tė realizojė klipin e tijtė parė. E vėrteta ėshtė, qė pavarėsisht faktit, se shumė prej kėngėve tė tij janė tė pėlqyera dhe tė dashura nė publik, pothuajse asnjė prej tyre nuk dėgjohet nė kanalet muzikore shqiptare. Nga ana tjetėr duket se Sandrit i kanė mjaftuar performancat live nė disa lokale tė zgjedhura pėr tė qenė pranė fansave. Ai nuk ka munguar gjithashtu edhe si i ftuar special nė koncerte apo spektakle po kaq speciale.
Por ne kemi mėsuar, se sė shpejti Aleksandėr Gjoka do tė jetė nė njė prej kanaleve muzikore shqiptare me njė videoklipe. Xhirimet pėr klipin nuk kanė nisur ende, por mėsojmė se ato do tė realizohen nga “Max production”. Nga ana tjetėr nuk dimė nėse Aleksandėr Gjoka do tė realizojė klip pėr ndonjė prej kėngėve tė tij tė njohura, apo ndoshta ka realizuar diēka tė re, pėr tė ardhur ndryshe tek publiku, por si gjithmonė me zėrin e tij tė spikatur.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Aleksandėr Gjoka, pėr herė tė parė me njė videoklip
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: