Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nicole Ritchie sjell nė jetė vajzė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nicole Ritchie sjell nė jetė vajzė   12/1/2008, 17:15

Nicole Ritchie dhe i fejuari i saj Joel Maden, kanė mirėpritur lindjen e njė vajze. Foshnjės sė porsalindur i ėshtė dhėnė emri Harlow Winter Kate Madden.
Ky ėshtė fėmija i parė pėr ēiftin, dhe u lind nė Los Angeles me peshė prej 2.9 kilogramė. “Vajza e lindur ėshtė e shėndoshė dhe gjendet nė shtėpi me tė dy prindėrit e emocionuar”, ka thėnė zėdhėnėsi i Ritchiet.
Ajo ishte shtruar nė spital gjatė tė enjtes, ndėrsa gjatė lindjes kanė qenė i pranishėm edhe Lionel Ritchie (babai i jobiologjik i Nicole), nėna Brenda, si dhe gjysmė-motra Sophia.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Nicole Ritchie sjell nė jetė vajzė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: