Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Barrymore bėn tollovi nė njė klub

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Barrymore bėn tollovi nė njė klub   12/1/2008, 17:13

Aktorja simpatike Drew Barrymore dhe i dashuri i saj, Justin Long, u detyruan qė tė largohen nga njė klub nate, ditė mė parė pėr shkak tė njė zėnke me njė fotograf.
Derisa ēifti ishte duke u argėtuar, njė fotograf kishte tentuar tė marrė disa pamje pa pėlqimin e tyre, ndėrsa Barrymore e nervozuar ishte ankuar tek menaxheri i lokalit duke nxitur njė grindje me sigurimin e klubit. Njė dėshmitar okular ka thėnė: “Drew dhe Justin dolėn jashtė aq shpejt sa mundėn”.
Personi qė kishte fotografuar, ka thėnė se ai ka qenė vetėm njė adhurues, qė ishte pėrpjekur t’i fotografojė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Barrymore bėn tollovi nė njė klub
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: