Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Brosnan akuzohet pėr vjedhje tė ujit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Brosnan akuzohet pėr vjedhje tė ujit   12/1/2008, 17:12

Njė fermere, fqinje e aktorit Pierce Brosnan, e ka akuzuar ish-yllin e filmit James Bond pėr vjedhje tė ujit tė saj. Cathy Ham Young thotė se pronarėt e mėhershėm tė pronės sė Brosnanit nė Hawai, e kanė devijuar ujin nga ferma e saj dhe ylli ka dėshtuar ta rregullonte kanalin, pavarėsisht se gjyqi ka urdhėruar tė bėnte njė gjė tė tillė.
Young, 77-vjeēare, thotė se tė mbjellat e saj janė shkatėrruar nga thatėsia dhe se do ta dėrgojė aktorin 54-vjeēar nė gjyq.
“Pierce Brosnan e ka vjedhur ujin tim. Pasi qė ai ėshtė njė yll milioner i filmave, ka menduar se mund tė vijė dhe tė vjedhė ujin tim. Ai madje ka injoruar urdhrat e gjykatės pėr tė vendosur njė gyp tė ri me qėllim tė rregullojė furnizimin e fermės sime me ujė”, ka thėnė ajo.
Por, avokati i Brosnan thotė se “Pierce nuk ėshtė urdhėruar tė rregullojė gypin dhe se kjo nuk ėshtė problem i Pierce”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Brosnan akuzohet pėr vjedhje tė ujit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: