Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Snoop Dogg planifikon bashkėpunimin me rokerė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Snoop Dogg planifikon bashkėpunimin me rokerė   12/1/2008, 17:11

Reperi Snoop Dogg ėshtė i etur tė bashkėpunojė me ikonat e rokut, si Bono dhe Sir Mick Jagger, pėr shkak se shokėt e tij tė hip hopit nuk e inspirojmė mė tej.
Kėngėtari, emri i saktė i tė cilit ėshtė, Calvin Broadus, thotė se albumi i ardhshėm i tij mund tė ketė influencė tė rok’n’rollit, dhe se planifikon tė ftojė disa nga legjendat e rokut klasik, ta ndihmojnė atė tė arrijė kėtė tingull.
36-vjeēari ka thėnė pėr MTV: “Dua tė bashkėpunoj me kėngėtarėt si Madonna, Bono ose Mick Jagger. Jam njė lloj tipi i rokut. Reperėt nuk mė nxisin shumė. Ata nuk mund tė bėjnė atė qė unė e bėra. Po pėrpiqem tė filloj me diēka qė ėshtė jashtė kutisė dhe diēka mė e madhe se unė”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Snoop Dogg planifikon bashkėpunimin me rokerė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: