Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lopez No more AU-IU

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lopez No more AU-IU   12/1/2008, 17:10

Me shtatzanine verdalle, dhe deshtimet e nje pas njeshme te vitit te kaluar ne muzike dhe film, Jennifer Lopez ka dhene nje prej intervistave te fundit, pasi te mbyllet per nje kohe te pacaktuar ne zhguallin e saj, per tu marre vetem me familjen. Revista "Harper"s Bazaar", ka shkruar se J.Lo muajt e fundit pavaresisht rrethanave ka mbajtur ritme te larta pune, dhe se se shpejti ajo nuk do te flase me per asgje qe lidhet me jeten e saj, po asgje fare...
-"Se di ende se per sa kohe nuk do te flas me. Por nuk me vjen keq fare, ka kaq shume vite qe jeta ime ka qene totalisht e programuar. Kur perfundova turneun amerikan, vjet, mezi prisja te shkoja ne shtepi te beja nje dush, dhe te rrija aty per gjate... por punet vazhdonin. Duhet te beja nje video etj etj... Te gjithe grate qe kane qene shtatzene, ose jane, me kuptojne. Gjithcka do kohen e vet...Dua te jem nje mama me kohe te plote" - eshte shprehur "fundshpina" me e bukur ne bote
Por sa kohe mund te rrije vertet larg kamerave J. Lo, nje person qe eshte mesuar ti kete gjate gjithe kohes aty?.... Ka nga ata qe thone se s"rri dot me gjate se 3 muaj, ka te tjere qe thone se do te detyrohet te qendroje per me shume se 1 vit. Dihet me siguri qe kengetarja (24 korrik, 1969, Bronx, New York) ka dashur prej kohesh te beje femije ndaj dhe largimi prej showbizit mund te zgjase per nje kohe te konsiderusheme.
Disku i saj i fundit "Brave" ka patur shitjet me te keqija se te gjithe albumet e saj, dhe eshte i vetmi album qe nuk hyn ne Top 10 Amerikane. Ne te gjithe boten "Brave" ka shitur 500.000 kopje, gje qe detyroi shtepine diskografike ti "jepte duart" Lopez nje here e pergjithmone.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lopez No more AU-IU
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: