Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Zyrtarisht:Ska Ramazzotti ne Sanremo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Zyrtarisht:Ska Ramazzotti ne Sanremo   12/1/2008, 17:09

Pas spekullimeve te diteve te fundit ne shtypin italian, rreth nje pjesmarrjeje te mundshme te Eros Ramazzottit ("Non Siamo Soli" feat. Ricky Martin) ne plejaden e te ftuarve VIP ne festivalin e rradhes te muzikes se "lehte" italine - Sanremo, vijne mohimet..
Eros do te kendonte ne "Grande Festival", por nuk qenkerka keshtu; pergenjeshtrimi ka ardhur nga stafi i artistit; dhe sipas agjensise se lajmeve Ansa, ylli i muzikes nuk do te jete ne Teatrin Ariston gjate atyre diteve.
Arsyeja? Impenjimet e shumta promocionale jashte shtetit. Arsyeja e vertete? Cfare l.... Sanremo!


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Zyrtarisht:Ska Ramazzotti ne Sanremo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: