Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Amy Winehouse behet bionde

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Amy Winehouse behet bionde   12/1/2008, 17:06

Amy Winehouse, pikerisht tani qe te gjithe gazetat britanike dhe jo vetem, flasin me shume per te se per gjithcka tjeter, aq sa kane lene pas dore, mbretin e skandaleve Pete Doherty, ka vendosur te furnizoje paparacet dhe gazetaret me material te ri: ka prere floket, dhe i ka lyer bjonde...
Me tu kthyer nga pushimet ne Karaibe, aty ku shijonte diellin dhe plazhin, ndersa bashkeshorti shijonte lageshtiren dhe ushqimin me "5" yje ne burgun e Pentonville, ylli i soul-jazz-it, ka hequr te gjithe extensionet (shtimet ne floke) qe kishte, i ka futur nje te prere "ushtarake" dhe eshte bere me bjonde se kurre!
Nuk dihet arsyeja e ketij ndryshimi, por mendohet se eshte nje tribut per bashkeshoritn e saj Blake Fielder - Civil, i cili ne burg eshte qethur "zero".
Dashuri ne kohe te .... depresionit!


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Amy Winehouse behet bionde
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: