Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Alba: Johansson, Biel, Jolie janė mė seksi se unė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Alba: Johansson, Biel, Jolie janė mė seksi se unė   12/1/2008, 17:05

Aktorja joshėse, Jessica Alba, nuk e ka tė qartė pse meshkujt jepen pas saj, kur nė Hollywood ka aq shumė bukuroshe me pamje seksipile – madje ajo nuk ka pėrtuar t’i numrėroj njė varg sosh.
“Scarlett Johansson, Jessica Biel, Angelina Jolie janė tepėr seksi. Prandaj pse unė? Unė madje as nuk lė kurrfarė pėrshtypje”, ka thėnė aktorja 26-vjeēare. ”Mė pėlqen njė prapanicė e theksuar. Mendoj se femrat tė cilat kanė trup, qė janė femėrore, me gjinj qė dridhen, janė femra tė kompletuara”.

Jessica, thotė se ajo vet nuk ėshtė e preokupuar shumė me pamjen: “Unė nuk jam vajzė e grimit dhe e flokėve. Unė madje as qė kam brushė”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Alba: Johansson, Biel, Jolie janė mė seksi se unė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: