Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mendes dikur donte tė bėhej murgeshė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mendes dikur donte tė bėhej murgeshė   12/1/2008, 17:04

Aktorja seksipile, Eva Mendes, e cila lė pa frymė shumė meshkuj nė botė – dikur ka dėshiruar njė profesion tjetėr. Ajo ka bėrė tė ditur se dikur kishte planifikuar tė bėhej murgeshė, mirėpo ka hequr dorė kur kishte zbuluar se ato nuk merrnin rrogė.
Bukuroshja latine ishte rritur nė Los Angeles me prindėr kubanez dhe amerikan, dhe kishte vendosur t’i pėrkushtohej kishės katolike dhe tė bėhej motėr nderi. Por nė fund, ajo kishte zgjedhur paratė pėrpara religjionit.

“Dėshiroja tė bėhesha murgeshė, derisa motra ime mė tregoi, ‘Eva, a e din, murgeshat nuk paguhen’. Dhe atėherė thash, ‘Harroje!’. Gjithmonė kam dėshiruar njė jetė tė mirė nė aspektin financiar”, ka thėnė aktorja.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Mendes dikur donte tė bėhej murgeshė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: