Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 “The Police”- ndotėsit mė tė mėdhenj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: “The Police”- ndotėsit mė tė mėdhenj   12/1/2008, 17:02

Aktivistėt ekologjikė i kanė ndarė grupit “The Police” titullin e grupit mė “ndotės” nė botė.

Ky ēmim ėshtė pjesė e anketės, tė cilėn e ka bėrė revista artistike “NME” dhe qė ka zgjedhur “eko-friendly”, ndėrkohė qė Plice nuk bėn pjesė nė kėtė mes. Bendi i rigrupuar gjatė turneut tė tyre, sipas kėtij reviste, ėshtė duke ndotur ajrin mė shumė sesa kolegėt e tyre. Fansat e tyre shumė vijnė nė koncerte me vetura dhe ndotin ambientin. Kėsisoj, aktivistėt ekologjikė kanė sugjeruar kėtė grup se koncertet e tyre t`i mbajnė nė vendet ku njerėzit mund tė udhėtojnė me transport publik. Nė tė kundėrtėn e “Police”, titullin e “tė gjelbėrve” e kanė marrė “Radiohead” dhe pas tyre “Babyshambles”.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
“The Police”- ndotėsit mė tė mėdhenj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: