Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Madonna harxhon 10 mijė dollarė pėr ujė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Madonna harxhon 10 mijė dollarė pėr ujė   12/1/2008, 17:00

Kėngėtarja Madonna, refuzon tė pijė ujė nga shishet e zakonshme dhe nė vend tė saj, gjatė ēdo muaji ka harxhuar mijėra dollarė nė pije tė bekuara sipas besimit Kabbalah.
49-vjeēarja thuhet se ka paguar njė shumė prej 10 mijė dollarė ēdo muaj pėr shishet e shtrenjta tė ujit, dhe i ka marrė me veti edhe kudo qė ka udhėtuar. “Madonna pi shumė ujė dhe kjo ėshtė njė prej sekreteve tė formės sė saj”, ka thėnė njė burim i afėrt me kėngėtaren.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Madonna harxhon 10 mijė dollarė pėr ujė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: