Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Damon paguan 4 mijė dollarė pėr njė kafe

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Damon paguan 4 mijė dollarė pėr njė kafe   11/1/2008, 12:41

Matt Damon sė fundi e ka tepruar, duke e paguar njė kafe 4 mijė dollarė. Ajo nė fakt ka kushtuar 5 dollarė, ndėrsa pjesa tjetėr ka qenė bakshish pėr shėrbyesit.
Kjo ka ndodhur nė njė restorant nė Miami, ku aktori kishte vendosur tė paguajė pijen e tij, pėr po thuajse 1 mijė fish mė shumė se sa qė nė fakt kushtonte.

“Ishte e pabesueshme. I gjithė stafi mbetėn tė habitur nga shuma e bakshishit qė la ai”, ka thėnė burimi pėr gazetėn britanike “The Sun”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Damon paguan 4 mijė dollarė pėr njė kafe
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: