Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Will Smith – i pa konkurrencė nė Hollywood

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Will Smith – i pa konkurrencė nė Hollywood   11/1/2008, 12:36

Dikur ishte Tom Hanks, pas tij Tom Cruise, ndėrsa sot mbret i Hollywoodit ėshtė aktori Will Smith. Ai e mori kėtė titull nga revista prestigjioze Time, ndėrsa mė herėt kėshtu kishte sugjeruar edhe revista tjetėr e famshme Newsweek.
Matematika e pėrzgjedhjes sė tij ishte fare e thjeshtė: 2 miliardė dollarė fitime nga filmat e tij deri tani vetėm nė SHBA (rreth 120 milionė pėr film) dhe rreth 4.4 miliardė nė tė gjithė botėn.
Fakti mė mbresėlėnės, sipas kineastėve ėshtė se, Smith iu pėlqen tė gjithėve, pa marrė parasysh se nė ēfarė lloj gjinie tė filmit interpreton.
Nuk ėshtė vetėm ēėshtja e fitimit nė pyetje kur bėhet fjalė pėr famėn e Smithit, ngase Entertainment Weekly e ka renditur atė tė nė vendin e pestė tė listės sė 50 personave mė inteligjentė tė Hollywoodit.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Will Smith – i pa konkurrencė nė Hollywood
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: