Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rihanna dhe Hartnett - vetėm miqėsi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rihanna dhe Hartnett - vetėm miqėsi   11/1/2008, 12:35

Kėngėtarja Rihanna ka mohuar spekulimet se ajo ėshtė nė lidhje dashurie me aktorin Josh Hartnett, por ka thėnė se mes tyre ka vetėm miqėsi.
Rihanna ka thėnė se “i pėlqen tė shoqėrohet” me tė, por ka hedhur poshtė spekulimet pėr romancė mes tyre. Gjatė muajit tė kaluar, 19-vjeēarja tha se shumė pak e njeh yllin e filmit “Black Hawk Down”.
Sė fundi kėngėtarja ka thėnė se ka miqėsi tė afėrt me Hartnett dhe ėshtė shprehur: “Ėshtė mirė qė sė pari tė kesh miqėsi. Nuk e kam shumė tė vėshtirė tė flas me shokė. Kur dal me Josh, ėshtė ndjehem mirė”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Rihanna dhe Hartnett - vetėm miqėsi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: