Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Eminem ėshtė duke u shėruar nga pneumonia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Eminem ėshtė duke u shėruar nga pneumonia   11/1/2008, 12:34

Kėngėtari i njohur Eminem, thuhet se ėshtė duke u shėruar nga pneumonia, e cila e dėrgoi nė spital reperin gjatė periudhės sė festave tė Krishtlindjeve.
Gjatė festave, Eminem ka qenė nėn kujdesin e mjekėve nė spitalin e Detroitit, pėr komplikime tė shkaktuara nga pneumonia”, ka thėnė zėdhėnėsi i tij. “Qė atėherė ai ėshtė lėshuar dhe po shėrohet nė shtėpi”.
Reperi 35-vjeēar, emri i vėrtetė i tė cilit ėshtė Marshall Bruce Mathers III, ėshtė i njohur me sjelljet e tija tė djaloshit tė keq, shumė hite, mes tyre edhe me “Lose Yorself”, njė numėr albumesh qė kryesuan nė listat e shitjeve, tekstet e veēanta tė kėngėve si dhe me rolin e tij nė filmin e vitit 2002, “8 Mile”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Eminem ėshtė duke u shėruar nga pneumonia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: