Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rikthehet Holmes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rikthehet Holmes   11/1/2008, 12:31

Duket se recitimi ne shtepine Cruise eshte nje ves familjar..Qe prej vitit 2005, kur edhe solli ne jete vajzen e saj Suri, Katie Holmes, u shkeput per pak kohe nga kinemaja..Por tashme eshte momenti per tu rikthyer. Holmes do te aktroje serish madje kete here ne krah te Christina Aguilera ne filmin "Humboldt Park". Xhirimet do te fillojne ne muajin shkurt kur te kete lindur kengeterja ne fjale.

Nderkohe revista People ben te ditur se gjithashtu vajza e ciftit Suri do te beje debutimin e saj ne kinema..Vogelushja mund te dubloje arushin polar Knut, i lindur ne nje kopesht te Berlinit, i cili ka frymezuar realizimin e nje filmi...Me sa duket Kati Holmes do te demonstroje me cdo kusht se eshte e zonja per te interpretuar jo vetem ne filma komerciale por edhe ne prodhime dramtike, madje duke sfiduar edhe rrezikun e aktrimit krah nje kengetareje.. Nderkohe aktorja po perfundon xhirimet e 2 filmave te tjere: mes te cileve komedine " Tropic Thunder" ku interrpeton krah Ben Stiller dhe Robert Daney Junior.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Rikthehet Holmes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: