Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lista e Mr.Blackwell; Victoria Beckham – e famshmja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lista e Mr.Blackwell; Victoria Beckham – e famshmja   11/1/2008, 12:29

Ajo kapėrceu atlantikun pėr t’u fokusuar nė modė, por tė martėn anėtarja e grupit britanik “Spice Girl”, Victoria Beckham pėsoi dėshtimin e saj tė parė nė Hollywood. Stilisti Mr. Blackwell e emėroi atė si tė famshmen qė ėshtė veshur mė sė keqi gjatė vitit 2007.

Ajo bashkė me familje u shpėrngul nė Los Anxhelos, vjet, duke shkaktuar bujė tė madhe ndėr media. Ndėr gjėrat kryesore qė do tė bėnte Victoria ishte tė promovonte veten si stiliste me njė pasion tė flaktė pėr modėn.
Beckham, e cila ėshtė nė njė turne ribashkues me grupin ‘Spice Girls’, nuk ėshtė e vetmja ndėr yje tė shumtė qė u pėrbuzėn nga Blackwell.
Pas saj u radhit kėngėtarja britanike Amy Winehouse me tatuazhet e shumta, minifundet e zakonshme si dhe flokėt e lidhura gjithnjė nė tė njėjtėn mėnyrė.
Vendi i tretė nga 10 tė famshmet tė veshura mė sė keqi gjatė vitit 2007 i takon aktores Mary-Kate Olsen. Stili i komplikuar i sė cilės ėshtė vėshtirė tė shpjegohet kishte thėnė Blackwell.
"Ajo duket sikur njė rrėmojcė e kurthuar nė njė uragan" shtoi ai.
Blackwell pėrpilon listėn e tij me femrat e veshura mė sė keqi qė 48 vjet me radhė. Ai filloi karrierėn mė 1950, pati linjėn e tij tė veshjeve pėr 35 vite me radhė dhe disenjoi pėr yje tė mėdhenj si Jayne Mansfield, Peggy Lee dhe Jane Russell.
Sipas tij, viti qė lamė pas ishte njė ndėr vitet mė katastrofik pėr modėn qė mbahen nė mend ndonjėherė.
Ndėr tė famshmet tė veshura mė sė keqi gjatė vitit 2007 hynė edhe kėngėtaret Fergie dhe Kelly Clarkson, tė cilat u radhitėn nė pozitat 4 dhe 5 tė kėsaj liste.
Por pavarėsisht gjithė kėtyre gabimeve nė modė, Blackwell pėrmendi disa yje qė janė dukur bukur gjatė vitit 2007, pėrfshirė kėtu Madonėn, Barbra Streisand, Elizabeth Taylor-in madje edhe Mbretėreshėn e Anglisė Elizabeth, pėr tė cilėn Blackwell tha se “kishte arritur tė freskonte imazhin e ngurrtė”.
Lista e tė famshmeve qė janė veshur mė sė keqi gjatė 2007-ės duket kėshtu:
1. Victoria Beckham
2. Amy Winehouse
3. Mary Kate Olsen
4. Fergie
5. Kelly Clarkson
6. Eva Green
7. Avril Lavigne
8. Jessica Simpson
9. Lindsay Lohan
10. Alison Arngrim


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lista e Mr.Blackwell; Victoria Beckham – e famshmja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: