Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gemma Arterton ėshtė vajza e re e Bondit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Gemma Arterton ėshtė vajza e re e Bondit   11/1/2008, 12:28

Aktorja e re britanike Gemma Arterton ėshtė vajza e re e Bondit. Ajo ėshtė pėrzgjedhur pėr tė luajtur nė filmin e radhės pėr agjentin e sekret 007.
21 vjeēarja sė fundi ka luajtur krahas aktorėve Rupert Everett dhe Colin Firth.

Arterton ėshtė angazhuar pėr tė luajtur personazhin e quajtur Fields nė filmin e ardhshėm “Bond 22”, krahas Daniel Craig-ut, i cili bėnė paraqitjen e dytė nė filmat pėr Bondin.
Xhirimet do tė nisin sė shpejti dhe filmi sikur do tė vazhdoj aty ku ka mbetur filmit i fundit “Casino Royale”.
Angazhimi i Gemma Arterton-it pėrcjellė traditėn e angazhimit tė aktoreve mė pak tė njohura pėr rolin e vajzės sė Bondit. Kėtė rol nė filmin e mėparshėm “Casino Royale” e luan Eva Green.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Gemma Arterton ėshtė vajza e re e Bondit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: