Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kate Winslet zėvendėson Nicole Kidman

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kate Winslet zėvendėson Nicole Kidman   11/1/2008, 12:23

Aktorja Kate Winslet do ta zėvendėsojė aktoren shtatzėnė, Nicole Kidman, nė filmin "The Reader", i cili flet pėr Luftėn II Botėrore. Nicole nuk ka pranuar tė marr kėtė rol, pasi qė frikohet se mund tė komplikohet gjendja e saj shėndetėsore dhe ngase e dėshiron njė shtazani tė rehatshme.
Ēifti Nicole Kidman dhe Keith Urban, tė martėn kanė bėrė zyrtare lajmin se ata janė duke pritur tė bėhen prindėr.

Marrėveshja ishte qė Kidman t’i fillonte xhirimet e filmit tė ri “The Reader”, tė regjisorit Stephen Daldry, por pasi qė ka kuptuar se ka mbetur shtatzėnė, ajo ka hequr dorė nga roli i saj nė kėtė film.

Bukuroshja Kate Winslet, e cila kishte refuzuar tė luante nė filmin “Revolutionary Road”, ka vendosur tė pranoj rolin nė kėtė film, ku do tė luaj bashkė me aktorin Ralph Fiennes.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Kate Winslet zėvendėson Nicole Kidman
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: