Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gruaja zė Sean Pennin me "pelė pėr dore"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Gruaja zė Sean Pennin me "pelė pėr dore"   11/1/2008, 12:22

Mė nė fund ėshtė bėrė e ditur arsyeja pse aktori i famshėm, Sean Penn, ėshtė braktisur nga gruaja e tij, Robin Wright Penn. Siē bėn tė ditur revista Star, Robin ėshtė larguar nga Penn, pasi e kishte zėnė atė bashkė me dy vajza tė tjera nė shtrat.
Sipas kėsaj reviste, Penn ka qenė i pabesė ndaj partneres sė tij, me tė cilėn ishte i lidhur qė 11 vjet. Tradhtia thuhet tė ketė ndodhur nė liqenin Tahoe tė Kalifornisė, ku ēifti kishte shkuar pėr pushim para Krishtlindjeve.

“Sean nuk ka kaluar shumė kohė me gruan e tij, ai i kishte rezervuar asaj njė suitė tė ndarė, dhe kur Robin u ndje e vetmuar dhe shkoi tė shihte suitėn e tij, ajo gjeti aty edhe dy vajza ruse”, ka thėnė njė burim i afėrt me ngjarjen.

Penn, i cili pėr katėr vite mė herėt kishte qenė i martuar edhe me pop yllin Madonna, u martua me Wright nė vitin 1996 dhe kanė dy fėmijė sė bashku Dylan Frances, 16-vjeēar, dhe Hopper Jack, 14-vjeēar. Wright aplikoi pėr divorc mė 21 dhjetor (2007).


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Gruaja zė Sean Pennin me "pelė pėr dore"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: