Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shakira humb rolin pėr shkak tė skenave nudo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Shakira humb rolin pėr shkak tė skenave nudo   11/1/2008, 12:21

Kėngėtarja Shakira ka bėrė tė ditur se ka refuzuar shansin pėr tė aktruar nė filmin "Love In The Time Of Cholera", pėr shkak se nuk ka dėshiruar tė zhvishej para kamerave.
Shakira ka thėnė se autori i librit ku ėshtė bazuar filmi, Gabriel Garcia Marquez, e kishte propozuar kėngėtaren tė luajė nė kėtė film. Porse 30-vjeēarja ka refuzuar pėr shkak se skenat nudo mund tė zemėronin prindėrit e saj.

"Nė film pėrfshiheshin edhe skena lakuriqėsie, andaj thash jo. Prindėrit e mi nuk do ta pėlqenin aspak, dhe i thash regjisorit, faleminderit por jo”, ka thėnė kėngėtarja kolumbiane. Megjithatė, ajo ėshtė nominuar pėr Golden Globe, por kėtė herė pėr kėngėn e kėtij filmi.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Shakira humb rolin pėr shkak tė skenave nudo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: