Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Roberts e turpėruar nga vithet e Tom Hanks

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Roberts e turpėruar nga vithet e Tom Hanks   11/1/2008, 12:20

Aktorja Julia Roberts ka zbuluar se ajo nuk ka qenė e pranishme nė xhirimet skenave, ku Tom Hanks, duhej tė zhvishej lakuriq, gjatė filmimit tė "Charlie Wilson's War".
Ajo ka qenė shumė e turpėruar tė qėndronte e pranishme gjatė skenave kur bashkė-aktori i saj duhej tė zhvishej i tėri para kamerave, ashtu qė ka qėndruar jashtė kėsaj pjese tė xhirimeve.

“Nuk kam qenė aty kur janė bėrė xhirime me vithet e Tomit. Na u tha se nėse nuk mund ta pėrballojmė, mund tė qėndrojmė nė shtėpi, andaj edhe kėshtu bėra”, ka thėnė Julia, e cila sė fundi ėshtė zotuar edhe se kurrė nuk do tė paraqitet e zhveshur para kamerave.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Roberts e turpėruar nga vithet e Tom Hanks
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: