Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hefner zotohet pėr seks deri nė moshėn 100-vjeēare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Hefner zotohet pėr seks deri nė moshėn 100-vjeēare   11/1/2008, 12:19

Themeluesi i "Playboy-t", Hugh Hefner, ėshtė zotuar se do tė kujdeset qė tė bėjė seks derisa sa tė mbushė 100 vjet. Hugh, 81-vjeēar, i cili jeton me tri tė dashura, thotė se do tė jetė i gatshėm pėr aksion nė shtrat edhe kur tė arrijė moshėn e theksuar.
“Do tė vazhdoj tė kem seks deri sa tė mbush 100 vjet. Kam tri tė dashura, njė shou televiziv dhe njė magazinė tė popullarizuar pėr meshkuj”, ka thėnė Hefner.

Hugh jeton nė shtėpinė e famshme tė Playboyt, me tė dashurat Holly Madison, Kendra Wilkinson dhe Bridget Marquardt, por ka thėnė se ėshtė i gatshėm ta mbyllė veten me Hollyn. “Mendoj se Holly dhe unė kemi njė lidhje monogamiste. A e dinė kėtė Kendra dhe Bridget? Sigurisht, ato janė kėtu pėr arsye shumė tė ndryshme.

Kendra sė fundi ka thėnė se Hugh dėshton ta kėnaqė atė nė shtrat. “Unė jam 22-vjeēare dhe ende kam gjithė jetėn seksuale para meje”, ka thėnė ajo. “Ende kam edhe shumė vite jetė seksuale. Megjithatė, tė gjitha vajzat kanė nevojė pėr vibrator!”


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Hefner zotohet pėr seks deri nė moshėn 100-vjeēare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: