Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cili vend ju pėlqen mė shumė nga Maqedonia ?

Shko poshtė 

Cili vend ju pėlqen mė shumė nga Maqedonia ?
1. Struga
83%
 83% [ 5 ]
2. Ohri
0%
 0% [ 0 ]
3. Dibra
0%
 0% [ 0 ]
4. Gostivari
0%
 0% [ 0 ]
5. Tetova
17%
 17% [ 1 ]
6. Shkupi
0%
 0% [ 0 ]
7. Kumanova
0%
 0% [ 0 ]
8. Njė tjetėr...
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 6
 

AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Cili vend ju pėlqen mė shumė nga Maqedonia ?   9/1/2008, 12:39

Mund ta vlersoni apo ta votoni vendin te cilin ju e pelqeni me se shumti nga vendet e zgjedhura, ose nese asnjeri nga keto nuk ju pelqen, voto per:
8. Njė tjetėr...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Cili vend ju pėlqen mė shumė nga Maqedonia ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Sontazhe & Votime-
Kėrce tek: