Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Olga Kurylenko partnerja e re e Bondit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Olga Kurylenko partnerja e re e Bondit   9/1/2008, 12:15

Emri i partneres sė ardhshme tė agjentit sekret, James Bond, nuk ėshtė mė sekret. Ajo ėshtė bukuroshja ukrainase, Olga Kurylenko, kanė njoftuar mediat botėrore.
Drejtuesit e shtėpisė filmike, Columbia Pictures, qė ėshtė realizatore e filmave tė popullarizuar pėr agjentin 007, kanė thėnė se aktorja-28 vjeēare Kurylenko, ka pasur njė nga rolet mė joshėse tė partneres sė agjentit Bond, qė kur ka filluar rrėfimi filmik pėr tė, nė vitin 1962.

Filmi i ri pėr agjentin 007, i 22-ti me radhė, ku sėrish nė rolin kryesor paraqitet aktori Daniel Craig, do ta ketė premierėn botėrore nė muajin nėntor tė kėtij viti.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Olga Kurylenko partnerja e re e Bondit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: