Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 KEIRA me e bukura e 2007

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: KEIRA me e bukura e 2007   8/1/2008, 23:14

Keira Knightley , aktorja e njohur e filmit Piratet e Karibeve , u kurorezua sipas nje sondazhi Ikona e bukurise per vitin 2007. Pas saj renditet bukuroshja Kelly Brook.. Ne dhjeteshen me te mire gjenden edhe supermodelja Kate Moss, e cila renditet e treta, Victoria Beckham, e katerta , Gemma Atkinson e kengetarja Lilly Allen. Keshtu Knightley shpallet si mbreteresha e bukurise se vitit qe shkoi. Ne votim morren pjese plot 2500 persona.. Lista permban vetem vajza nen moshen 30 vjecare. Me te vjetrat, nese do ti mund ti quanim keshtu jane 33 vjecaret Kate dhe Victoria . Lista demonstron se ka vend per te gjitha llojet e bukurive... Nderkohe miqte e aktores rrefejne hobin e preferuar te Knightley. Sipas Daily Mail,qe kur anglezja eshte shfaqur nudo per here te pare ne vitin 2006 duket se ka filluar ti pelqeje, dhe miqte pretendojne se do te beje serish nje gje te tille ... Me sa duket Keira ka nisur te mos jete me edhe aq modeste ndaj linjave te saj, dhe ka gjithnje e me shume deshire ti shpalose...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
KEIRA me e bukura e 2007
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: