Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Horoskopi i 2008 i kushtohet MIUT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Horoskopi i 2008 i kushtohet MIUT   8/1/2008, 23:13

Sipas horoskopit kinez, vitit 2008, eshte viti I miut. Nese do ti referoheshin parashikimeve te kesaj shenje, atehere viti qe sapo trokiti do te jete dinamik, stimulues, I gjalle dhe I lumtur, e gjtihashtu I favorshem ndaj njohjeve te reja e ne pergjithesi ndaj marrdhenieve sociale .. Miu konsiderohet si nje ogur, I cili sipas horoskopit te lashte kinez do ti dhuroje ne vecanti te lindurve ne kete shenje nje vit me mundesi te mira, e prespektiva per te zgjeruar interesat. Viti I miut konsiderohet si me bollek , I pasuruar me pervoja dhe shtrirje njohurish , I favorshem per tregetine , bizneseve , transaksioneve dhe iniciativave ekonomike … Eh, sikur te vareshim nga horoskopi, por te paktem te shpresojme qe miu pak fat te na e sjelle vertet..

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Horoskopi i 2008 i kushtohet MIUT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: