Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Paris banje me para

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Paris banje me para   8/1/2008, 23:11

Paris Hilton nuk pushon se surprizuari me sjelljen e saj. Kete here ish trashegimtarja me e famshme e botes ka vendosur te festoje ardhjen e vitit 2008 me nje banje te vecante me para..Sipas revistes "USA stars", Hilton eshte hedhur ne ne nje pishine, qe me rastin e festes e kishte mbushur me nje numer te konsiderueshme monedhash, si euro, cent, serlina etj..Rreth 200 spektatore admiruan performancen e saj. Ky not i pazakonte, u ideua nga vete Paris.. Kete iniciative ndoshta ka te beje me nje menyre ngushellimi, pas vendimit te gjyshit Barron i cili perpara disa kohesh beri publik lajmin se do te dhuronte 97 perqind te pasurise per bamiresi.. Nje zgjedhje disi e cuditshme por duket se Hilton banalitetin nuk e njeh aspak..Sipas disa zerave pishina ishte e mbushur me mijera monedha ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Paris banje me para
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: