Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nicole Kidman lajm per shtatzanine (FALSO)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Nicole Kidman lajm per shtatzanine (FALSO)   8/1/2008, 23:10

Pak dite me pare ne boten e showbiznesit, nje lajm roze, qarkulloi mbi Nikole Kidman..Por duket se thashethemet mbi nje shtatezani te mundeshme te saj, mbeten thjesht zera, pasi lajmi eshte pergenjeshtruar nga zedhenesja e aktores. Nje person mjaft i aferm me artisten ben te ditur per Sunday Mirror, se behet fjale per nja lajm te genjeshtert.. Keshtu historia perseritet. Edhe ne muajt e fundit te vitit 2006, qarkulluan zera mbi nje shtatezani te mundeshme te Kidman, zera qe me pas u pergenjeshtruan nga vete aktorja. Nderkohe para pak kohesh , fituesja e nje cmimi i Oskar pohoi se kishte humbur tragjikisht 2 femije gjate marteses 10 vjecare me Tom Cruise. Ne vitin 1990 mbeti shtatezene por nuk mundi ta conte ate deri ne fund. 10 vjet me vone priste serish femije por aborti ka permbyllur keqazi edhe shtatezanine te 2-te. Aktualisht Nikole ka dy femije te adoptuar me aktorin e Top Gun, isabella dhe Connor.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Nicole Kidman lajm per shtatzanine (FALSO)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: