Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britney Spears kthehet nė shtėpi, arrin t’u shmanget mediave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Britney Spears kthehet nė shtėpi, arrin t’u shmanget mediave   8/1/2008, 18:59

Britney Spears ėshtė kthyer nė shtėpi. 26 vjeēarja ėshtė lėshuar nga qendra spitalore Cedars-Sinai nė mėngjesin e sė shtunės dhe disi ia ka arritur t’u shmangej reporterėve.

Disa orė mė vonė, njė numėr i madh fotografėsh dhe reporterėsh ishin mbledhur pėrpara shtėpisė sė kėngėtares, duke u munduar tė kuptojnė pėr gjendjen e saj apo edhe tė shohin pop yllin, qė kishte arritur nė shtėpi me veturėn e saj tė markės ‘Mercedes’.
Rreth njėqind reporterė kanė pritur me orė tė tėra jashtė shtėpisė sė Spears-it, por as ajo as pėrfaqėsuesit e saj nuk kanė dalė pėr t’u prononcuar pėr media. Ndėrkohė, fqinjėt janė ankuar nė polici duke kėrkuar nga ta qė t’i largojė reporterėt.
Spears ishte dėrguar me auto-ambulancė nė spital, nė mėngjesin e sė premtes, pas njė konflikti me ish-bashkėshortin Kevin Federline lidhur me kujdestarinė e fėmijėve, pėr zgjidhjen e tė cilit konflikt ėshtė dashur tė ndėrhynte policia.
Spears dhe Federline kanė dy djem, Sean Preston, 2 vjeēar, dhe Jayden James, 1 vjeēar.
Disa ueb-faqe pėr tė famshėm kanė raportuar se Spears ėshtė vizituar nga personaliteti televiziv Dr. Phil McGraw gjatė qėndrimit tė saj tė shkurtėr nė spital por kjo ėshtė mohuar nga zėdhėnėsja e spitalit Cedars-Sinai.
Ish diva e muzikės pop ka humbur kujdestarinė e fėmijėve pasi jeta e saj mori teposhtėn me t’u shkurorėzuar nga bashkėshorti i saj nė nėntor tė 2006-ės. Nė vitin mė tė trazuar tė saj prej se u bė e famshme, Spears u shkurorėzua dy herė, rroi kokėn, hyri nė rehabilitim, u paraqit para publik pa tė brendshme dhe u shkarkua nga kompania e saj menaxhuese.
Ajo u bė e famshme mė 1999. Nė tetor, kėngėtarja iu rikthye skenės muzikore me singėllin "Gimme More" dhe albumin "Blackout", i cili pėr njė kohė tė shkurtėr qėndroi nė vendin e dytė nė toplistat e pop albumeve mė tė mira nė Amerikė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Britney Spears kthehet nė shtėpi, arrin t’u shmanget mediave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: