Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Reese Witherspoon Femra Mė Magjepsėse Nė Mesin E Yjeve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Reese Witherspoon Femra Mė Magjepsėse Nė Mesin E Yjeve   8/1/2008, 18:56

Edhe pse filmi i saj "Rendition" nuk ka kaluar si ėshtė pritur nė kinematė botėrore, fituesja e ēmimit Oscar, Reese Witherspoon, nuk ka probleme me popullaritet. Ajo ėshtė mė e adhuruara nė tri fusha, e plus kėsaj e dashuron edhe Jake Gyllenhaal.
Sipas njė hulumtimi tė publikuar tė premten, Reese Witherspoon ėshtė mė e adhuruara nė mesin e dhjetė grave, tė cilat gjatė vitit tė kaluar mė sė shpeshti janė paraqitur nė ballinat e revistave.

Hulumtimi i kompanisė E-Poll Market Research me mostėr prej 1.100 personash, ka dėshmuar se, Witherspoon ėshtė mė tėrheqėsja, mė interesantja dhe mė glamurozja nė mesin e personave tė shquar.

Witherspoon gjendet nė krye tė listės me rejting tė tėrheqjes personale prej 74 pėr qind, ka njoftuar kompania.

Nė vendin e dytė ėshtė mbisunduesja e ballinave, Jennifer Aniston, me 70 pėr qind, e treta ėshtė Angelina Jolie, me 53 pėr qind, derisa pėrcillet nga Jennifer Lopez, me 52 pėr qind, Katie Holmes, me 32 pėr qind dhe nė vendin e gjashtė, Victoria Posh Beckham, me rejting tė tėrheqjes prej 28 pėr qind.

Nė fund tė listės janė gratė e famshme dhe problematike Nicole Richie, Lindsay Lohan dhe Britney Spears, si dhe e fundit Paris Hilton.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Reese Witherspoon Femra Mė Magjepsėse Nė Mesin E Yjeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: