Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Clooney Ndihmon Tė Dashurėn Tė Nis Karrierė Filmike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Clooney Ndihmon Tė Dashurėn Tė Nis Karrierė Filmike   8/1/2008, 18:55

Aktori George Clooney insiston se e dashura e tij, Sarah Larson, i ka tė gjitha atributet e nevojshme pėr tė qenė yll i filmave. Ai i ka kėrkuar mikut tė tij, regjisorit Steven Soderbergh, qė ta angazhojė atė nė filmin e ardhshėm.
Clooney, i cili ėshtė nė lidhje me Larson qė nga vera e kaluar, ėshtė mė se i sigurt se ajo ėshtė e bukur dhe mjaft e talentuar qė tė arrijė sukses si aktore, prandaj ka kėrkuar nga Soderbergh, regjisor i filmit “Ocean’s Eleven”, qė t’i japė njė rol nė filmin e ri,“Garland Bunting Project”.

“George mendon se Sarah mund tė jetė njė i yll i madh. Kjo ėshtė arsyeja se pse ai e ndihmon atė tė krijoj karrierė”, ka thėnė njė burim i afėrt me aktorin.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Clooney Ndihmon Tė Dashurėn Tė Nis Karrierė Filmike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: