Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 ROBERTS: NUK DO TĖ LARGOHEM NGA HOLLYWOOD-i

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: ROBERTS: NUK DO TĖ LARGOHEM NGA HOLLYWOOD-i   8/1/2008, 18:54

Megjithėse ka marrė ca kohė pauzė nga aktrimi pėr t’iu pėrkushtuar familjes sė saj, aktorja Julia Roberts insiston se nuk e ka nė plan tė tėrhiqet nga aktrimi.
“Nuk kanė kaluar kushedi sa vite qė kur kam bėrė ndonjė film. Nuk vij nga vdekja, vetėm se kam bėrė dy fėmijė! Nuk kam synime tė pensionohem, por mendoj se ėshtė e pamundur tė bėj film pas filmi. Tashmė e kam njė projekt filmik dhe gjatė pranverės do tė filloj tė xhiroj filmin 'Duplicity' me Clive Owen”.

Duke folur pėr filmin e fundit ”Charlie Wilson's War” dhe jetėn private, Julia ka shtuar: “Pjesėn mė tė madhe tė filmit e kemi xhiruar nė Los Angeles dhe kam mund tė shkoj nė shtėpi tek fėmijėt, kur kam dėshiruar”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
ROBERTS: NUK DO TĖ LARGOHEM NGA HOLLYWOOD-i
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: