Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Operohet Paul Mc Cartney

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Operohet Paul Mc Cartney   8/1/2008, 18:51

Paul Mc Cartney, i eshte nenshtruar nje operacioni sekret ne zemer. Lajmi eshte bere i ditur nga tabloidi britanik The Sun. Me sa duket 65 vjecari ka qendruar i shtruar ne nje klinike private ne Britanine e Madhe, gjate para pak kohesh kur edhe po zhvilloheshin procedurat e divorcit me ish bashkeshorten Heather Mills, duke ruajtur te fshehte lajmin ndaj mediave. Artisti pretendon se behej fjale per nje operacion rutine, e se tashme e ka marre veten plotesisht. Nje mik i tij tregon per The Sun se tashme ish pjestari i grupit The Beatles, eshte ne forme perfekte, zhvillon rregullisht ushtrime fizike, ushqehet mire, dhe gezon nje shendet te mire. Tabloidi nuk jep data ekzakte, por ve ne dukje se sherimi eshte i plote pasi Mc Cartney dukej mjaft ne forme kur u shfaq ne ne nje show televiziv me rastin e vitit te ri, ku kendoi krah yllit te muzikes pop Kylie Minogue.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Operohet Paul Mc Cartney
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: