Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kidman konfirmon se ėshtė shtatzėnė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kidman konfirmon se ėshtė shtatzėnė   8/1/2008, 18:50

Aktorja Nicole Kidman ka konfirmuar se ėshtė duke pritur fėmijė me burrin e saj, Keith Urban. Ēifti e kanė bėrė publik lajmin nė njė shou televiziv pas disa javėsh spekulimesh, duke thėnė se edhe vet janė "tė emocionuar" me lajmin.
Pavarėsisht mohimeve tė vazhdueshme, thashethemet shpėrthyen kur Kidman pėrjashtoi filmin “The Reader”, tė regjisorit Stephen Daldry.

Kidman, 40-vjeēare, ka edhe dy fėmijė tė adoptuar me ish-burrin e saj, Tom Cruise: Connor, 12-vjeēar, dhe 14-vjeēaren Isabella. Fėmija do tė jetė i pari me yllin e muzikės country, Urban, me tė cilin Kidman u martua nė qershor tė vitit 2006.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Kidman konfirmon se ėshtė shtatzėnė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: