Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kelly Osbourne: Paris mė ka helmuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kelly Osbourne: Paris mė ka helmuar   8/1/2008, 14:14

Kelly Osbourne thotė se ėshtė helmuar me alkool nga Paris Hilton, derisa ato tė dyja kanė shoqėruar njėra tjetrėn nė njė ndejė.
23-vjeēarja, e bija e yllit tė rokut, Ozzy Osbourne, ka thėnė se ajo ka pėrjetuar rastin e parė tė helmimit me alkool, gjatė njė daljeje tė natės me Hilton.
Kelly iu ka thėnė shoqeve tė saj derisa ishin duke u argėtuar me Paris nė klubin e natės Noir, nė Las Vegas, gjatė javės sė kaluar: “Paris mė ka helmuar me alkool pėr tė parėn herė!”.
Sipas fjalėve, Paris mė pastaj ka qeshur duke thėnė: “E kam bėrė? Shumė bukur!”.
Kelly mė herėt (gjatė vitit 2004) ėshtė rehabilituar edhe pėr varėsi nga qetėsuesit e dhimbjes, derisa vėllai i saj Jack, ėshtė shėruar nga varėsia e alkoolit dhe drogave tė lehta. E ėma e tyre, Sharon Ousbourne, mė herėt e kishte akuzuar kėngėtaren Courtney Love, se i kishte ofruar drogė djalit tė saj Jack.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Kelly Osbourne: Paris mė ka helmuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: