Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Brcoleta pėr SPORT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Brcoleta pėr SPORT   8/1/2008, 13:20

nje ndeshje futbolli luan brazili me shiperin .trajneri i shiperis i thot bogdanit ti ruje ronaldinjon e currit i thot ti rri ne mbrojtje.fillon loja edhe shqiperia le qe nuk jep gola po curri ne minuten e par hop autogool ne min e dyt prap autogool e qeshtu me autogoola bohet rezultati 20:0per brazilin dikur trajneri i thot bogdanit .bogdan le ronaldinhon ruje currin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Brcoleta pėr SPORT   8/1/2008, 13:21

Ishin duke luajtur Shqiperia-Ukraina,dhe per nje moment behet faull afer 16 metershit,dhe tash Schevcenko e merr dhe e ndreq topin per te gjuajtur.Lojtaret e kombetares e bejne murin,por ja kthejn shpinen,dhe gjyqtari po ju thot nuk eshte mire keshtu te ja ktheni shpinen se nuk i ka hije futbollit.Ata i than e dim se nuk ben,por edhe na po kemi qejf me e pa golin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Brcoleta pėr SPORT   8/1/2008, 13:22

ish kan nipi edhe babgjyshi edhe kan shku me kshyr ni n'deshje te futbollit edhe babygjishi i nipit nuk kish dit kurgja edhe tu u lujt loja e kish vet babgjyshi nipin e vet qka jan kta per lojtar e ka vet nipi i ka thon aa babgjysh kta jan kejt miljardera ky babgjyshi ja ka kthy leje bre se tishin kon kejt me pare shum e kishin ble kejt kani top e jo mas ni topi me ngajt kejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Brcoleta pėr SPORT   8/1/2008, 13:24

Ishin kan dy vet tuj lujt futboll, dhe njeri prej shokve pordhet tuj i mshu topit, edhe ai shoki i tij i thot kuku nane po shum i ke mshu topit edhe shum ka kersit besa edhe era po i vjen topit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Brcoleta pėr SPORT   8/1/2008, 13:24

Shkon sportisti te mjeku se ka temaparatur t madhe dhe mjeku ja mat me termometer i thote e paske 41,7 vija kjo o shum sportisti e pyet sa o rekordi botror.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Brcoleta pėr SPORT   8/1/2008, 13:26

nje qift i lumtur mas ca vjete martese burri i cili ishte futbollist e pyeti gruan ,,,a me tregon grua sa her me ke tradhtu deri tash ? ajo i thot veq 3 her
a po mi tregon rastet ?
1) a te kujtohet kur trajneri ste shtike ne loj ,,masi jom kon me to a te ka shti gjithher
2) referi te pat marr inat edhe te japke kartona te kuq ,,dhe mo kurr ste ka jap mosi kam fjet me to
3) a te kujtohet kur publika nuk duartrokite per ty PO e kom fjet me krejt publiken edhe gjithher jan kan ne anen tane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Brcoleta pėr SPORT   8/1/2008, 13:30

Ken tu lujt interi me juventusin.Edhe tash Vieri e kaloj Bufonin edhe ke vet me goll.Vieri se jepi goll e qiti jasht.Kur kryhet pjesa e par ja bon traineri i interit vierit.Pse se jepe goll.Sepse Bufoni para lojes mi ka jep 1000 EURO..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Brcoleta pėr SPORT   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Brcoleta pėr SPORT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Humori-
Kėrce tek: