Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Albumi i ri i Coldplay - nėn ndikimin e hipnozės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Albumi i ri i Coldplay - nėn ndikimin e hipnozės   7/1/2008, 17:01

Chris Martin, ka zbuluar se grupi i tij, Coldplay, ka paguar njė hipnotizues pėr t’i ndihmuar tė pėrfundojnė albumin e ri, Prospekt, me qėllim tė jenė tė sigurt se do tė pėrjetojė suksesin e albumit tė fundit X and Y.
“Kemi aq shumė ide pėr tė shfaqur, saqė ndonjėherė na duhet hipnotizues pėr tė na dhėnė guxim ta bėjmė kėtė. Ka qenė argėtuese dhe interesante dhe kemi shkruar disa gjėra tė bukura si rezultat i saj”.

Martin ka thėnė po ashtu se bendi po pėrpiqet tė mos shqetėsohet rreth asaj se ēfarė do tė mendojnė kritikėt e muzikės dhe adhuruesit rreth albumit, dhe kanė tentuar qė ta realizojnė atė ashtu siē kanė dėshiruar vetė.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Albumi i ri i Coldplay - nėn ndikimin e hipnozės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: