Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Aniston kėrkon dhurues tė spermės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Aniston kėrkon dhurues tė spermės   7/1/2008, 17:00

Aktorja Jennifer Aniston thuhet se dėshiron tė fillojė familje dhe se ėshtė nė kėrkim tė njė shoku me kualitete tė mira, i cili do dhurojė spermė. “Derisa koha e saj biologjike tashmė po troket, Jennifer po llogarit kualitetet e tė gjithė shokėve tė saj, dhe sė shpejti do tė marrė vendimin se cili prej tyre ėshtė dhuruesi mė i mirė i spermės. Pamja, inteligjenca dhe personaliteti janė qė tė gjitha nė kėtė kalkulim”, ka thėnė njė burim i afėrt me aktoren.

Pasi qė Aniston zgjedhė dhuruesin, do t’i drejtohet nė mėnyrė tė sinqertė, duke i treguar se ajo nuk dėshiron tė martohet, por vetėm tė ketė fėmijė me tė. Nė mesin e personave tė mundshėm pėrfshihen edhe i dashuri aktual Lewis, si dhe ish tė dashurit, modeli britanik Paul Sculfor dhe aktori Vince Vaughn.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Aniston kėrkon dhurues tė spermės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: